Senior Microsoft Cloud Systems Engineer (m/ž)

Zagreb, Croatia

Sistem inženjer si koji poznaje Microsoft infrastrukturne tehnologije i servise, i aktivno radiš s njima zadnjih 3-5 godina. U svom se svakodnevnom radu susrećeš s implementacijama i održavanjem Microsoft tehnologija kao što su Active Directory, Hyper-V, SQL Server, Exchange ili pak Office 365 i Azure. Želiš napraviti korak naprijed u svojoj karijeri i profesionalnom razvoju? Želiš biti dio tima koji ima veliko iskustvo u implementaciji rješenja temeljenih na Microsoft Cloud tehnologijama, i imati priliku raditi na složenim i zahtjevnim projektima?

Senior Microsoft Cloud Systems Engineer pozicija u našem timu za Microsoft tehnologije je tvoja prilika!

Kao Senior Microsoft Cloud Systems Engineer radit ćeš na dizajnu i implementaciji Microsoft Cloud rješenja koristeći se najnovijim tehnologijama Microsoft 365 i Azure platformi, kao član Combisovog Microsoft tima koji je dio velike obitelji HT grupe i Deutsche Telekoma, s mogućnošću rada na projektima u regiji.

Odgovornosti:

  • snimka stanja postojeće infrastrukture i servisa korisnika
  • izrada strategije korištenja Microsoft Cloud platforme za modernizaciju i optimizaciju postojećeg stanja
  • prijedlog dizajna rješenja za Microsoft 365 okruženja i korištenje Azure servisa
  • prijedlog načina migracije u Cloud
  • identifikacija preduvjeta, prepoznavanje i rješavanje potencijalnih rizika migracije
  • priprema popisa aktivnosti i prijedloga projektnog plana
  • implementacija predloženih rješenja uz tehničko vođenje projekta
  • pružanje ekspertne razine podrške implementiranim rješenjima po potrebi
  • kontinuirano istraživanje novih Azure i Microsoft Security servisa i tehnologija, i načina korištenja u složenim rješenjima

Nudimo ti:

  • rad u dinamičnom radnom okruženju u timu s dugogodišnjim iskustvom u radi s Microsoft Cloud tehnologija
  • edukaciju i certifikaciju na polju spomenutih tehnologija. Combisovci imaju preko 900 stručnih certfikata i podržavamo te na putu stručnog razvoja #FocusedOnKnowledge
  • edukaciju na područjima koja nisu direktno vezana uz tehnologiju (prezentacijske vještine, upravljanje projektima, i slično)
  • kombinirani rad od kuće i rad iz ureda, uz klizno radno vrijeme tako da možeš organizirati radni tjedan kako ti najbolje odgovara
  • uvjete da postaneš vrhunski stručnjak na području Microsoftovih Cloud tehnologija

Od tebe očekujemo:

  • Minimalno 3 godine iskustva u iskustva u dizajnu i implementaciji spomenutih Microsoft tehnologija
  • Vrlo dobro poznavanje Microsoft infrastrukturnih tehnologija i platformi za kolaboraciju (Active Directory, Exchange Server, System Centar, Office 365, Azure i slično).
  • Izrazitu motivaciju za stalnim učenjem, certificiranjem i profesionalnim usavršavanjem
  • Izrazitu želju za preuzimanjem odgovornosti kakvu nosi radno mjesto Cloud Solution Arhitekt
  • Izražene komunikacijske i prezentacijske vještine

Priključi se našem timu! #WeCreateTogether #FocusedOnKnowledge #DeliverOnPromise

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije