Stručnjak za korisničko iskustvo i digitalne medije (m/ž) - na određeno vrijeme

Zagreb, Croatia

Tražimo iskusnog dizajnera sa strašću za UX/UI koji bi se pridružio našem timu u Zagrebu.

Bit ćete dio malog, ali nadarenog digitalnog tima i igrat ćete veliku ulogu u stvaranju koncepta i dizajna za naše klijente i tvrtku. Ovo je zahtjevna uloga, ali dobivate i jedinstvenu priliku za dizajniranje vrijednih usluga za naše korisnike iz cijele regije, kao i internacionalno tržište kroz Deutsche Telekom.

Očekujemo da se ne bojite iznošenja svježih ideja na stol.

Opis posla:

  • Rad na višefunkcionalnim UX/UI projektima u tvrtki
  • Razvijanje kreativnih ideja i koncepata za digitalne kampanje
  • Dizajniranje i razvoj prilagođenih interaktivnih kampanja i mikrostranica unutar kompanije
  • Razvoj flowa, wireframea i arhitekture informacija
  • Izrada prototipova za provođenje istraživanja i testiranja
  • Suradnja s ostalim članovima tima Digitalnih inovacija

Od vas očekujemo:

  • 3+ godine iskustva s grafičkim dizajnom i 2+ godine iskustva radeći kao UX / UI dizajner za digitalne usluge i proizvode
  • osjećaj za detalje i vizualni dizajn, naglašene prezentacijske vještine
  • opsežno znanje iz područja grafičkog dizajna, tipografije, fotografije, ilustracije, animacije, brendiranja i korporativnog identiteta
  • sveobuhvatno poznavanje i razumijevanje weba i mobilnih platformi (iOS, Android dizajnerske smjernice), kao i njihovih ograničenja
  • opsežno znanje Adobe alata
  • iskustvo u radu s dizajnom web stranica i različitim formatima digitalnog oglašavanja
  • da ste u toku s trendovima u industriji

Nudimo vam:

  • Mobilni način rada - sami birate želite li raditi iz ureda ili od kuće
  • Klizno radno vrijeme
  • Edukacije i razvojni programi po vlastitom izboru
  • Multisport kartica
  • Sistematski pregledi u renomiranim hrvatskim poliklinikama
  • Popusti i posebne pogodnosti na usluge i proizvode kod tvrtki partnera

Ako ste zainteresirani za jačanje našeg dizajnerskog tima u kojemu vaš rad čini razliku, pošaljite nam svoj životopis s priloženim portfoliom vaših prijašnjih radova.

Priključi se našem timu! #WeCreateTogether #FocusedOnKnowledge #DeliverOnPromise

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj