Student u Odsjeku financijske i administrativne podrške (m/ž)

Zagreb, Croatia

Oglas više nije dostupan

Combis je regionalna high-tech ICT tvrtka, članica HT Grupe, usmjerena na razvoj aplikativnih, komunikacijskih, sigurnosnih i sistemskih rješenja te pružanje usluga. Na više od tisuću projekata u Hrvatskoj i inozemstvu dokazali smo svoju ekspertizu i prilagodljivost, proaktivnost i posvećenost korisniku.

Mi u Combisu tražimo dinamične i motivirane osobe za radno mjesto u Zagrebu:

Tražimo novog kolegu ili kolegicu koji će se priključiti našem super timu na poslovima administrativne podrške. Otvoreni smo i opušteni u komunikaciji i kod nas ćeš imati priliku puno toga naučiti 😊

Od tebe očekujemo:

  • Studentska prava i mogućnost rada minimalno 6 mjeseci
  • Odgovornost, samostalnost i proaktivnost u radu
  • Mogućnost rada min. 30 sati tjedno
  • Izvrsno poznavanje MS Office paketa s posebnim naglaskom na Excel
  • Razvijene komunikacijske vještine
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Prijavi se na oglas putem linka i postani dio Combis ekipe 😊

#WeCreateTogether #FocusedOnKnowledge #DeliverOnPromis